PROFESJONALNY FOTOGRAF – dlaczego warto go zatrudnić?

W dobie rozwijającej się fotografii cyfrowej, każdy z nas może być fotografem. Wystarczy, że wyciągnie swój telefon i zrobi zdjęcie. Albo da je zrobić komuś z rodziny, kto ma lepszy aparat od naszego. ALE…nawet najlepszy i najdroższy aparat nie jest w stanie sprawić, żeby zdjęcia były wyjątkowe. Bo nie aparat robi zdjęcia, tylko człowiek.

Dlaczego więc warto powierzyć te piękne chwilę swojego życia w ręce profesjonalnego fotografa?

Profesjonalny fotograf widzi i potrafi wydobyć wszystkie Twoje najlepsze cechy. Pokazać w najlepszym świetle. Sprawić, żebyś czuł się dobrze, swobodnie i naturalnie podczas sesji. Bo fotograf, to nie tylko profesjonalny sprzęt. To przede wszystkim dobra usługa, osobowość fotografa, umiejętności techniczne i dbałość o pozytywne doświadczenie Klientów. To nie tylko robienie i wysyłanie zdjęć. To cały proces, który ma sprawić, że przestajesz „bać się zdjęć”, a zaczynasz je naprawdę doceniać.

Fotografia to nasza umiejętność, talent i pasja. Zajmujemy się na co dzień tylko tym, inwestujemy tylko w to, rozwijamy się w tej dziedzinie cały czas. Wiemy co, gdzie i jak. Znamy mnóstwo sposobów na to, żeby zrobić nie tylko dobre jakościowo zdjęcie, które będzie ostre. Ale przede wszystkim dodać mu odrobinę magii przez swój własny, wypracowany styl fotografii. Takie zdjęcia, które z dumą wydrukujesz, powiesisz i pokażesz całemu światu.

Mamy wszystkie potrzebne pozwolenia, licencje i programy do obróbki. Nie musisz się martwić, że stanie się coś nieoczekiwanego. Jesteśmy przygotowani na wszystko. Zapasowe baterie, aparaty, karty pamięci i dyski. Zachowujemy, chronimy i dbamy o Twoje wspomnienia.


SESJA RODZINNA

sesja rodzinna

Problem większości rodzin o jakich zawsze słyszę, polega na tym, że nawet jeśli kupią sobie „lepszy aparat na wakacje”, to i tak nie są do końca zadowoleni. Bo ktoś te zdjęcia musi przecież robić. A jak ktoś z rodziny robi zdjęcia, to go na tych zdjęciach po prostu nie ma. Jedyna opcja na zdjęcie rodzinne to selfie albo danie aparatu komuś innemu. Druga to statyw i samowyzwalacz ( Ale szczerze? Nigdy nie słyszałam jeszcze o takim przypadku) Kolejnym problemem z którymi przychodzą do mnie rodziny, jest taki, że nie potrafią zrobić ostrych zdjęć dzieciom, które są w ruchu – biegają, skaczą i niechętnie pozują do fotografii. Efektem jest robienie tysiąca rozmazanych fotek, nienadających się do niczego. A już na pewno nie do wydruku. Często słyszę „Mamy tyle zdjęć naszego synka, a jak chcieliśmy wydrukować album na Dzień Babci, to zdjęcia były zbyt słabej jakości. Czy dałoby się poprawić tą jakość?” Niestety, złej rozdzielczości i jakości zdjęć, nie da się poprawić. Co to więc za przyjemność posiadania zdjęć rodzinnych wyłącznie w telefonie? ? O pamiątki i zdjęcia rodzinne powinniśmy dbać. Bo mają ogromną wartość sentymentalną i są trwalsze od wspomnień. Na pewno nie potrzebujecie fotografa, który zrobi Wam przepiękne, naturalne i ostre zdjęcia, które z dumą będziecie mogli wydrukować i podzielić się nimi z całą rodziną?


SESJE PORTRETOWE

patrycjakurzepa 191
sesja portretowa

Świadomość i zainteresowanie sesjami portretowymi wzrasta. Już nie tylko wśród profesjonalnych modelek i bardzo mnie to cieszy! Uważam, że własną sesje zdjęciową można dodać spokojnie do listy rzeczy, którą chociaż raz trzeba zrobić w swoim życiu. My żyjemy zdjęciami. Internetowy świat, każdy portal i profil – potrzebuje Twojego zdjęcia. Ty również potrzebujesz wielu swoich zdjęć. Po to, żeby zobaczyć jak się zmieniasz. Po to, by czasami docenić i zrobić dla siebie coś dobrego. Żeby uwiecznić swoje szczęście, wygląd na który ciężko pracujesz oraz swoją wewnętrzną siłę, którą emanujesz na zewnątrz. Kiedy chcesz pokazać się światu taki, jaki jesteś naprawdę. Od lat obserwuje, że dla wielu kobiet taka sesja zdjęciowa ma funkcje terapeutyczną. Leczy głęboko skrywanych kompleksów, poprawia ich samoocenę i sprawia, że zaczynają inaczej na siebie patrzeć i lepiej o sobie myśleć. Wydobyć z Was to, co najlepsze, najpiękniejsze i naturalne. Uwielbiam ten moment, kiedy słyszę po sesji „O boże, ja tak wyglądam?! Przecież Ty jeszcze nawet tego nie przerobiłaś!„ Pamiętajcie, że dobry portret powstaje po obu stronach aparatu. Może „nie lubisz siebie na zdjęciach”, ponieważ nikt nie potrafił zrobić Ci ich dobrze?

REPORTAŻ ŚLUBNY

sesja poslubna
DSC 9501 1
DSC 9652

Niby oczywiste, że w ten jeden bardzo ważny dzień w Waszym życiu potrzebujecie fotografa, który uwieczni Waszą miłość. Ale…większość z Par nie wie, że np. wujek, który robi głównie zdjęcia przyrody – nie zrobi dobrego reportażu ślubnego, ponieważ to, że ma profesjonalny aparat nie znaczy, że jest wszechstronnie uzdolnionym fotografem. Oczywiście, niektórzy nie mają tak dużego budżetu, żeby zatrudnić profesjonalistę, ALE! WARTO zamiast wydawać pieniądze na dodatki ślubne, odłożyć te pieniądze na profesjonalnego fotografa! Rozbudowane menu, którego nikt nie zje, kwiaty, winietki, dekoracje….To tylko rzeczy materialne, które po ślubie będą do wyrzucenia. O których już nikt nie będzie pamiętał. A zdjęcia? Zostaną z Wami na całe życie i uwierzcie mi, że Waszych gości weselnych ucieszy bardziej galeria zdjęć na których są i wyszli super, a nie kolejna porcja specjalnie upieczonego ciasta.

Nie warto na tym oszczędzać. ŚLUBU NIE DA SIĘ POWTÓRZYĆ. Nikt z Waszych bliskich robiących zdjęcia, nie będąc w branży ślubnej – nie jest w stanie złapać tych emocji, tej miłości i wzruszeń. Pisze o tym nie dlatego, żeby zachęcić Was do kupna moich usług (chociaż byłoby mi bardzo miło), ale przede wszystkim KU PRZESTRODZE, bo słyszałam mnóstwo historii od par, które po ślubie dostały swoje zdjęcia ( oczywiście bardzo dużo i bardzo szybko ) i były przerażone tym, że te zdjęcia kompletnie nie oddawały klimatu tego pięknego dnia i jak bardzo niekorzystnie na nich wyglądali. A chyba nie po to inwestujecie w makijaż, suknie, włosy, garnitury, wystrój sali, dodatki, emocje…Żeby na zdjęciach wyglądały źle, prawda?

BIZNES

DSC 1973
DSC 2668
DSC 3385

Zdjęcia są wizytówką Twojej marki i Twojej firmy. Jeśli chcesz świadczyć profesjonalne usługi to wizerunek również musisz zaprezentować z jak najlepszej strony. Chcesz mieć więcej Klientów na swoje usługi lub produkty? Sfotografuj to, czym się zajmujesz, swoją pasję i pokaż, kto jest po drugiej stronie Twojego biznesu. Często obserwuje to np. u fotografów, którzy na swoją stronę wstawiają głównie zdjęcia swojego autorstwa, bez jakiegokolwiek zdjęcia samego siebie. Jak ktoś może kupić Twoje usługi, skoro nie wie z kim rozmawia? Kreowanie pozytywnego wizerunku w mediach, jest bardzo ważnym elementem każdego biznesu. Czasami nawet dobre zdjęcie do CV może Ci pomóc znaleźć lepszą prace. Czy na pewno nie potrzebujesz fotografa udokumentuje ważną dla Ciebie imprezę firmową? A może prowadzisz swój interes i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na stronę i materiały promocyjne? Trzeba się czymś wyróżniać na tle konkurencji, prawda? A może ona już ma profesjonalnie stworzony wizerunek, a Ty jeszcze nie?


ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *